Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

Współpraca -
poznaj nas bliżej

Firma Begreen to sprawdzony i pewny partner biznesowy na wiele lat. Jako firma doradczo-instalacyjna możemy nawiązać współpracę na wielu płaszczyznach. Możemy montować i sprzedawać innowacyjne produkty związane z ekologiczną enerią znanych i renomowanych firm z Polski i zagranicy.

Chętnie pozyskamy również przedstawicieli naszej marki na terenie całego kraju, oferujac w zamian szkolenia i nasze wieloletnie doświadczenie. Obejmiemy opieką inne marki i wesprzemy je finansowo, jeżeli wspólnie będziemy mogli się jeszcze szybciej rozwijać i realizować ciekawe pomysły biznesowe.

Warta Poznań - nasz partner biznesowy.

Warta Poznań to znany wszystkim kibicom w Polsce klub piłkarski z przeszło 100 letnią tradycją. To również jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce, mimo, że przez większość swojej 108-letniej historii nie walczyła o laury. „Zieloni” mają na koncie dwa mistrzostwa Polski, cztery tytuły wicemistrza kraju i siedem brązowych medali. Daje to poznaniakom 9. miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw Polski wszech czasów.

Po bardzo udanym sezonie w 2020 r. i awansie do Ekstraklasy, już za kilka dni Warta Poznań rozegra swoje pierwsze spotkanie z Górnikiem Zabrze. Tym bardziej jest nam niezmiernie miło pochwalić się Państwu wspaniałą wiadomością, jaką jest objęcie pozycji głównego sponsora przez naszą firmę Begreen. Już teraz trzymamy kciuki za naszych wspaniałych zawodników i ich przyszłe osiągnięcia.

Pozostali partnerzy: