Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

Oferta
piece grzewcze

Dbając o komplementarność naszych usług, oferujemy również profesjonalny montaż kotłów elektrycznych. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, w szczególności dla wszystkich tych, którzy na co dzień korzystają z dobrodziejstw systemu fotowoltaicznego. W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów, wyróżniające się wysoką skutecznością, niezawodnością i wieloletnią trwałością.

Piec grzewczy - jaki wybrać?

Piece elektryczne centralnego ogrzewania stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kotłów. Cechują się cichą, efektywną i czystą pracą – bez dymu, kurzu i popiołu. Są ekologiczne i przyjazne środowisku. Co więcej, nadają się również do współpracy z systemami fotowoltaicznymi. Montaż kotła elektrycznego w domu niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim to komfortowe i ergonomiczne rozwiązanie, które zapewnia bezobsługową i energooszczędną pracę, a dodatkowo nie wymaga budowy komina i kotłowni. Ponadto, instalacja kotła elektrycznego to prosty sposób na zwiększenie wydajności systemu fotowoltaicznego, co z kolei przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

Czym cechują się piece grzewcze?
Cechy
1

Cichy, czysty.

Cechują się cichą, efektywną i czystą pracą.

2

Ekologiczny.

Są ekologiczne i przyjazne środowisku

3

Zgrany.

Doskonale współpracują z systemami fotowoltaicznymi

Dobry piec grzewczy to inwestycja na lata.

Naszym Klientom gwarantujemy szybki montaż, dokładność, terminowe wykonanie zlecenia, a także korzystne ceny instalacji. Każdego Klienta traktujemy w sposób wyjątkowy, starając się dopasować, jak najkorzystniejsze rozwiązanie. Decydując się na zastąpienie tradycyjnego pieca węglowego oraz zainstalowanie kotła elektrycznego dbamy zarówno o swoje zdrowie, jak i otaczające nas środowisko.

Ostatnie realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta?

skontaktuj się, umów spotkanie, zrealizuj swoje plany.

Czerp ekologiczne korzyści!

Umów spotkanie