Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

BeGreen
poznaj nas bliżej

Nasze projekty wykonujemy po mistrzowsku, tym bardziej doceniając autentyczny wysiłek profesjonalistów wszelkich dziedzin. Dlatego z dumą i radością zostaliśmy sponsorem Zielonego Mistrza Wielkopolski – Warty Poznań. Poza mistrzowskim podejściem, z Wartą łączą nas te same wartości, wysoki entuzjazm do działania oraz #zielonaenergia, do której nasze zespoły na co dzień zachęcają Wielkopolskę. #Warto

Rzucamy wyzwanie tradycyjnym źródłom energii i koncepcjom budowlanym. Nasze doświadczenie pokazuje, że już choćby niewielkie instalacje odnawialne mają ogromny wpływ na przyszłość ekologicznego mieszkalnictwa. Wbrew pozorom, to właśnie lokalnie wytwarzana i konsumowana energia jest najbardziej opłacalnym i zrównoważonym sposobem walki z wyzwaniami klimatycznymi i energetycznymi. Chcesz stać się częścią tej zmiany? Dołącz do nas, a my zajmiemy się resztą.

Dlaczego beGreen?

Jesteśmy z Wielkopolski i w pracy również pozostajemy wierni lokalnym wartościom, takim jak solidność, trwałość i najlepszy stosunek jakości do ceny, a realizacje i sposób działania beGreen są ich najlepszym odzwierciedleniem. Pracując z nami nie raz uśmiechniesz się widząc naszą perfekcyjną organizację, pracowitość i dbałość o porządek. Tak już mamy i nie zamierzamy tego zmieniać.

Instalacjami fotowoltaicznymi zajmujemy się od lat. Działamy polegając na naszym doświadczeniu i wypracowanemu w tym czasie know-how, dlatego żadna sytuacja nie jest w stanie nas zaskoczyć. Dzięki temu również niezwykle sprawnie przechodzimy przez cały proces realizacji usługi - od pierwszej rozmowy do zamknięcia projektu. Lubimy to tempo!

beGreen to zgrany zespół ekspertów posiadających wysokie kompetencje, któremu możesz zaufać. Nasi specjaliści o fotowoltaice i ogrzewaniu wiedzą wszystko, będąc jednocześnie na bieżąco z najnowszymi informacjami na ten temat. W jasny i wyczerpujący sposób odpowiedzą na każde Twoje pytanie, nawet to, którego jeszcze nie zdążyłeś zadać. Sprawdź sam!

Czym możemy się pochwalić?
BeGreen
1

Wielkopolskie wartości

2

Doświadczenie

3

Gwarancja profesjonalizmu

4

Jakość na lata

5

Kompleksowość usługi

6

100% Wsparcia

Sprawdź ofertę beGreen i razem stwórzmy zieloną przyszłość. Lokalnie i globalnie, tu i teraz, dla nas i następnych pokoleń.

Pracujemy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości, począwszy od samych paneli, przez elementy niezbędne do ich podłączenia, aż po najmniejszą śrubkę. Dlaczego? W beGreen bierzemy odpowiedzialność za każdą montowaną przez nas część, możesz być więc pewien ich jakości przez lata. My jesteśmy.

O nasze projekty dbamy kompleksowo, z nami więc nie musisz się o nic martwić. Formalności załatwiamy za Ciebie od ręki. Finansowanie? Gwarantujemy najkorzystniejsze i najbezpieczniejsze warunki na rynku. Bierzemy na siebie wszystko, abyś Ty w spokoju mógł cieszyć się oszczędnościami i stałym dostępem do #zielonejenergii.

To kropka nad „i” działań beGreen. W pełni odpowiadamy za nasze realizacje, dlatego jesteśmy do twojej dyspozycji na każdym etapie usługi przez 24h 7 dni w tygodniu. I choć możesz na nas liczyć również po zamknięciu projektu, dołożymy wszelkich starań, aby nie było to konieczne.

Historia BeGreen

kwiecień 2021

Begreen staje się sponsorem głównym znanego i utytuowanego klubu piłkarskiego Warta Poznań.

marzec 2021

 Zmiana marki firmy z Nlook na Begreen - chcemy być zieloni i ekologiczni pod każdym względem.

kwiecień 2020

Uruchomienie pierwszej duże instalacji fotowoltaicznej dla przedsiębiorcy z Poznania.

październik 2019

Uruchomiliśmy biuro oraz call center dla klientów potrzebujących wsparcia telefonicznego.

wrzesień 2019

Już w pierwszym miesiącu działalności pozyskaliśmy i zrealizowaliśmy 3 inwestycje dla klientów indywidualnych.

sierpień 2019

 Rozpoczęcie działalności jako firma New Look Energy. Nowa jakość, nowe pomysły, doświadczony zespół.

Partnerzy biznesowi: