Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

Fotowoltaika
indywidualna

Oferujemy montaż innowacyjnych systemów fotowoltaicznych. Instalacje wykonujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Co więcej, nasza firma zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem farm fotowoltaicznych.

Współpraca przebiega w trzech prostych krokach – doborze odpowiedniej instalacji oraz przygotowania projektu, montażu i adaptacji instalacji fotowoltaicznej, a także zapewnieniu 30-letniej gwarancji, zarówno na sam produkt, jak i jego działanie oraz pomocy technicznej.

Jesteś ciekaw, jak działa system fotowoltaiczny?

Otóż w dużym skrócie, instalacje fotowoltaiczne przetwarzają promieniowanie słoneczne w energię elektryczną, wykorzystując do tego celu specjalne moduły fotowoltaiczne. Wyprodukowany w ten sposób prąd można wykorzystać na własne potrzeby – do zasilania różnego rodzaju urządzeń elektrycznych lub ogrzewania pomieszczeń zimą bądź odsprzedać do Zakładu Energetycznego, co w efekcie przyczynia się do redukcji kosztów energii elektrycznej.

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo i przyjacielsko, dbamy o jego dobro i zadowolenie z dobrze zainwestowanych pieniędzy, dopasowujemy oferowane rozwiązanie do zapotrzebowania, aby nie ponosił niepotrzebnych kosztów.

Pozwala to na stworzenie długotrwałych pozytywnych relacji z każdym klientem oraz wykonanie inwestycji, która będzie generowała odpowiednią ilość energii, a dodatkowo także przyczyni się do zmniejszenia kosztów zużycia prądu o 90%.

Podjęcie decyzji o montażu systemu fotowoltaicznego to prosty, ekologiczny i przede wszystkim skuteczny sposób na zadbanie o otaczające nas środowisko naturalne oraz poprawienie stanu domowego budżetu.

Sprawdź proces instalacji fotowoltaiki
Proces
1

Audyt energetyczny.

2

Dokładna wycena.

3

Profesjonalne doradztwo.

4

Szybki montaż.

5

Obsługa gwarancyjna.

Finansowanie - zobacz, co możesz zyskać!

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie najkorzystniejszego finansowania Twojej inwestycji. Po weryfikacji możliwości skorzystania z wybranego programu wsparcia przez konkretnego inwestora, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Jesteśmy niezwykle skuteczni w pozyskiwaniu kapitału na eko innowacje.

Poznaj oferty finansowania

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się, umów spotkanie, zrealizuj swoje plany.

Czerp korzyści ze słońca!

Umów spotkanie