Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

Oferta
folie grzewcze

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach w naszej ofercie znajduje się również profesjonalny montaż foli grzewczych. To nowoczesny i niezwykle ekonomiczny sposób na ciepłą podłogę w całym domu.

Folie grzewcze - co to właściwie jest?

Folia grzewcza to innowacyjna mata na podczerwień wykonana z zalaminowanego włókna węglowego przystosowana do ogrzewania całego pomieszczenia, zapewniając jego mieszkańcom wysoki komfort cieplny. Folia grzewcza może być zainstalowana na podłodze, ścianie bądź suficie. Podjęcie decyzji o montażu foli grzewczej niesie ze sobą wiele korzyści.

Do najważniejszych zalet tego innowacyjnego systemu ogrzewania podłogowego zaliczamy między innymi prosty i szybki montaż, bezpieczeństwo użytkowania, oszczędność energii elektrycznej, niezawodność oraz wieloletnią trwałość systemu, nieograniczone możliwości aranżacyjne, niższą temperaturę instalacji, co przyczynia się do obniżenia kosztów związanych z zakupem opału, a także eksploatacją instalacji centralnego ogrzewania, nawet o 20%.

Montaż foli grzewczej w systemie ogrzewania podłogowego odbywa się w kilku prostych krokach:

Sprawdź jak wygląda montaż
Montaż
1

Krok 1

Wykonanie wylewki cementowej,

2

Krok 2

Położenie maty(folii) grzewczej,

3

Krok 3

Przygotowanie podłoża poprzez wylanie specjalnej masy samopoziomującej,

4

Krok 4

Położenie płytek ceramicznych, kamienia bądź parkietu.

Podaruj ciepło swoim najbliższym.

Ze swojej strony zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszego rozwiązania dostosowanego indywidualnie pod kątem potrzeb każdego Klienta, dokładność i terminowe wykonanie zlecenia.

Ostatnie realizacje

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Umów spotkanie z naszym doradcą.

Czerp ekologiczne korzyści!

Umów spotkanie