Warta Poznań - nasz partner biznesowy

Jesteśmy głównym sponsorem Warty Poznań - przeczytaj o organizowanych przez nas wydarzeniach.

Farmy
fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna to niezwykle atrakcyjna możliwość zainwestowania posiadanych środków finansowych i pomnażania kapitału, z której skorzystać mogą zarówno osoby posiadający prywatną nieruchomość w postaci gruntu klasy V, VI, na której nie ma ograniczeń dotyczących realizacji tego typu inwestycji w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, jak i inwestorzy, którzy posiadają kapitał i zechcą go przeznaczyć na zakup przygotowanego wcześniej projektu ze wszystkimi pozwoleniami.

Stawiamy na wysoką jakość oraz niezawodność, dlatego też korzystamy wyłącznie z najnowszych i sprawdzonych materiałów wiodących europejskich producentów.

Twój grunt - Twoja własna elektrownia słoneczna

Działania naszej firmy skupiają się na doradztwie, przygotowaniu i realizacji tego typu przedsięwzięcia i wykorzystaniu najlepszych możliwych dla inwestora opcji i technologii.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności i pozwoleń oraz pozyskaniu finansowania na realizację farmy fotowoltaicznej. Następnie przygotowujemy projekt i montujemy niezbędne urządzenia. Na końcu uruchamiamy farmę spełniając przy tym wszelkie niezbędne wymogi prawne.

Po uruchomieniu inwestycji pomagamy w spieniężeniu wyprodukowanej energii, dzięki jej sprzedaży po atrakcyjnych cenach za kWp.

Gotowy innowacyjny system energii odnawialnej, nie wymaga skomplikowanej obsługi, ale inwestor musi mieć pewność, iż w razie potrzeby może liczyć na naszą pomoc. Dlatego też dajemy mu nie jedną lecz kilka gwaracji:

Nasze gwarancje
Proces
1

Gwarancja zadowolenia.

2

Gwarancja zysku.

3

Gwarancja niezawodności przez minimum 30 lat.

Potrzebujesz konsultacji? żaden problem, pomożemy!

Planując inwestycję w farmę fotowoltaiczną od razu należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż sam proces załątwiania wszelkich pozwoleń i formalności może potrwać nawet rok, jeśli możemy pochwalić się doświadczeniem w tym zakresem i dobrą znajomością wszelkich procedur urzędowych.

Wybór odpowiedniego wykonawcy, budowa farmy, jej odbiór i uruchomienie, aby zaczęła przynosić zyski to kolejna porcja niezwykłych wrażeń dla inwestora. I tutaj pojawiją się specjaliści z Begreen, którzy przy maksymalnym zaangażowaniu realizują całą inwestycję sprawnie i bez zbędnych komplikacji.

Centrum pomocy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

skontaktuj się, umów spotkanie, zrealizuj swoje plany.

Czerp korzyści ze słońca!

Umów spotkanie